CD HYBRIS

 
300 Kč
Dostupnost: Skladem
CD HYBRIS

Detailní popis produktu

Materiál k albu vznikl původně jako soundtrack k inscenaci Šílený Herkules v režii Tomáše Loužného, uváděné v létě 2020 pod Hlávkovým mostem souborem Tygr v tísni v rámci festivalu Antická Štvanice. Za ten jsme obdrželi Cenu divadelní kritiky v kategorii Hudba roku 2020. EP jsme obohatili o rozhlasové vstupy, kterými doplňujeme celý antický příběh poloboha, vracejícího se po dvanácti strastiplných letech domů.

Inscenace samotná se setkala s velkým úspěchem jak u diváků, tak kritiků a valná většina představení, kterých se hrálo pouze deset, byla beznadějně vyprodaná. Na improvizovaném jevišti pod Hlávkovým mostem vedle divadla Štvanice, jste mohli vidět mimo jiné Evu Josefíkovou, Tomáše Dastlíka a Petra Konáše, kteří se objevují i na EP HYBRIS.

Jedenáct stop, ve kterých se střídají rapové tracky s nekompromisními elektronickými beaty a mluvené slovo tvoří ucelený obraz senekovy tragédie o bájném Herkulovi. O výkonném stroji na zabíjení, veteránovi vracejícím se z dlouhé války o podobu světa. Dvanáct let plnil božské příkazy, bojoval s chaosem v podobě oblud, živlů a obrů aby se po návratu do Théb utkal se svým posledním úkolem. Se sebou samým. Se svou HYBRIS.

credits

released May 7, 2021

Hudba: Ivo Sedláček
Rap/Zpěv: Dan Kranich
Texty: Dan Kranich / Lucius Anaeus Seneca
Mix: Adam Pakosta (TeaBoy Records)
Master: Matouš Godík

license

all rights reserved
 
 
1.
Jitro 04:37
 
2.
Jsem Juno 01:16
 
3.
Hybris 03:47
 
4.
 
5.
 
6.
 
7.
 
8.
 
9.
 
10.
 
11.
Noc 03:50

 

P/\ST - HYBRIS