LP TINNITUS - P/\ST

600 Kč
Dostupnost: Skladem
LP TINNITUS - P/\ST

Detailní popis produktu

LP  TINNITUS (2023)

Dva roky po vydání koncepční hybridní rozhlasovky HYBRIS a čtyři roky po debutové Expedici do vnitrobloku vydala P/\ST třetí desku TINNITUS. 

Jako předvoj bouře vypustila P/\ST stejnojmenný singl TINNITUS spolu se sedmiminutovým klipem, který pro ně natočil tým v čele s Vítem Hradilem, Klárou Plechsson a Slávou Pecháčkem za kamerou. TINNITUS je o neustálém honu za úspěchem. O běhu bez cíle za prchlivým vítězstvím. O představě dokonalosti neutuchajícího výkonu. TINNITUS je o tom, že nikdy nebudeme mít dost, i když z nás už nezbude nic. 

Deska samotná se formálně vrací k debutové Expedici do vnitrobloku. Nejde o koncepční desku, ale každý z deseti našlapaných tracků vypráví svůj vlastní příběh a rozebírá témata, která tvůrcům nedají spát a stejně jako tinnitus jim stále rezonují v hlavách. 

Na desce kapela pracovala v průběhu čtyř let  a vydává jí sama. Mix a Mastering obstaral GAEX. Na desce spolupracovalo několik hostů jak na produkci (6Polnic, Jen Hovorka), tak jako interpreti (Gambrz reprs, Chesso Kriss, SEBE). Na Coveru pracoval známý grafik Paul Gate spolu s fotografem Patrikem Broreckým.TRACKLIST 

1.
Tinnitus 03:41
 
 
2.
 
 
 
3.
Rub času 04:47
 
 
 
4.
 
 
 
5.
Planeta B 04:43
 
 
 
6.
Egotrap 02:45
 
 
 
7.
Oumuamua 02:43
 
 
 
8.
Moshpit 04:57
 
 
 
9.
 
 
 
10.

 

P/\ST, GAEX, JeN Hovorka, Gambrz Reprs
all rights reserved
 

TINNITUS